24.04.2024 10:05
Zobacz temat
 Drukuj temat
Nieprawidłowości w przydziale akcji pracowniczych
Lolo brak odpowiedzi, jest odpowiedzią, bo ta cisza jest bardzo wymowna...
Mam choleną ochotę wywołać kilku panów do odpowiedzi, ale nie ma ich na forum...więc to trochę nie zręczne... nie chodzi (cały czas powtarzam), czy bezprawnie nabyli praw do akcji, tylko jak jest to powszechny proceder wśród członków ZZ...Miały być oficjalne oświadczenia w biuletynie i co kompletna cisza ... bagatelizowanie sprawy. Trochę nie tak, jeżeli nie ma takich przypadków to napisz i podpisz się ( jesteś pezecie władza) ...a wtedy Was się sprawdzi.

Gruby widzę, że zebrała się egzekutywa członków z ramienia pod Twoim przewodnictwem...uradziliście (waszym zdaniem) tak genialne działania, że jaka kolwiek krytyka, czy uwagi... nie będą kompletnie brane pod uwagę.
Kąsacie Panowie strasznie, ale jak już napisałem po owocach waszej pychy Was poznają i ocenią.
 
Marek-ZZPRC
ja juz qr.. nic nie rozumiem
sorry
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
Lolo brak odpowiedzi, jest odpowiedzią, bo ta cisza jest bardzo wymowna...

A ja w dalszym ciągu pytam o dowody. Podaj przynajmniej nazwiska - mam wrażenie, że masz określone - czy tak trudno (oczywiście, jeśli ktoś będzie chciał) zrobić skan z umowy z datą i nazwiskiem. Rzucasz oskarżeniami ale nie mówisz konkretnie wobec kogo... Same literki nie wystarczą, jeśli chcesz uzyskać konkretną odpowiedź. Takie jest moje zdanie i go nie zmienię. Nawet nie mówisz kto ma udowodnić, że nie jest wielbłądem... czegoś tu nie rozumiem chyba.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Bosman...z całym szacunkiem umówmy się, chcesz konkretnych nazwisk OK >>>PROPONUJĘ<<<wydacie oficjalne oświadczenie np. w najbliższym biuletynie związkowym (co Wam szkodzi ?), że nikt zaznaczam... nikt !!! z członków ZZ działających w ZA (Wam bliżęj...przez ścianęSmile...uzyskać takie zapewnienie również, od kolegów z innych związków) nie uzyskał bezprawnie (poza ustalonym harmonogramem przydzału) praw do akcji pracowniczych.
Będzie oświadczenie, nastepnego dnia będą nazwiska nieuprawnionych ...OK.
Nie może być tak, że do Warszawy (między innymi) pojadą działacze, którzy występując w imieniu pokrzywdzonych akcjinariuszy, będą pikietować, a po nowym roku odbiorą kasiorę z dywidendy mimo, że nie nazywają się ABC...owalski, czy ABC...owak>>>to chyba jasne.
Zgodzisz się, że byłaby to tolerowana GIGAhipokryzja, a wygląda na to, że będą takie przypadki, bo (wspomniane) chłopy ostro się wybierają ... na SzałamachęGrin
Bosman, ja nic nie mam do ludzi i związkowców chodzi tylko o przyzwoitość, chcąc występować w imieniu pokrzywdzonych, trzeba stanowić monolit, ludzi kryształowo czystych...Prawda...(Może qr... MrMargol wreście zrozumie...a przy okazji pozdroWink)
Proponuję zrobić zebranie przed wyjazdem i dokonć samookreślenia, inaczej będzie opciach jak cholera, jak w przysłowiu>>>jedno zgniłe jabłko...itd...wiesz... póżniej, już się nie wytłumaczycie, a ludzie Wam zapamiętaja.



 
bosman
póżniej, już się nie wytłumaczycie

Ja się nie muszę tłumaczyć ale to tak poza konkursem Grin
że nikt zaznaczam... nikt !!! z członków ZZ działających w ZA

To już zostało, wydaje mi się, ustalone, jeżeli mówisz o wszystkich ZZ to zwróc się do wszystkich bezpośrednio...

Dla mnie sprawa wygląda w ten sposób: jeżeli ja coś komuś zarzucam to przedstawiam mu (w moim mniemaniu) dowody. Twoje podejście wymusza (jak już napisałem) udowadnianie, że nie jest się wielbłądem. Możesz mówić co chcesz na mój temat - że bronię Zarządu, że MrMargol chowa się za moimi plecami - ja Ci powiem tylko, że jestem adminem serwisu a nie rzecznikiem prasowym Zarządu. Jeżeli przedstawisz wiarygodne dowody to możesz być pewien, że je udostępnię na Forum lub w Serwisie. A to gwoli informowania członków naszego ZZ, do którego ten Serwis został powołany...
Ale, jeśli tylko mówisz, ze gdzieś dzwonią a nie powiesz gdzie, no to wybacz. Masz dowody - prześlij mi je na [mail]admin@zzprc.pulawy.pl[/mail]
Poza tym zdecyduj się - mówisz, że Tkaczyk ma i OK, nic do gościa nie masz, teraz mówisz NIKT. Określ się w końcu... Frown
Moje posty są tutaj tylko i wyłącznie po to, żeby dyskusję uporządkować i nie zagubić się w jej ferworze a to już się trzy razy zdarzyło. Pozdrawiam.
Edytowane przez bosman dnia 09.12.2006 22:08
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Dromadery biegają wśród nas, nie zadałeś Sobie trudu by ich poznać, a to Twoi koledzy ze Związku, z Solidarności, itd... wystarczyło jednego, czy drugiego zapytać...bo nie wszyscy uczestniczą (prawie nikt) w Forum, no...ale to by było za proste...kończę więc ten wontek. Widzę, że do niczego nie dojdziemy, a i pomocy tutaj, nie uzyskamw . Dobry z Ciebie Admin, ale jednak jesteś po tamtej stronie rzeki...KONIEC WONTKU...
(Ale tylko na tym forum)
 
kbohdan
Azotox z góry zakładasz, że tylko ty masz racje, że wszyscy inni nie zastanawiają się nad działaniami jakie podejmują. Z góry przepraszam jeżeli moje wyjaśniania urażają ciebie. Niestety nie posiadam "egzekutywy", która pod moim przewodnictwem coś uraziła. Uważam, że te działania, które są podejmowane przez KOMITET są za miękkie. Z moich informacji jakie posiadam pan MINISTER zapronował KOMITETOWI spotaknie w sprawie dywidendy w najbilższych dniach. Oprócz tych "śmiesznych" działań jak je nazywasz są prowadzone rozmowy z prawnikami o możliwości zaskarżenia Uchwały WZA ZA, problem rozbija sie teraz o koszty jakie przedstawiono związkom.

Na marginesie nie uważnie czytasz napisałem ci że znam tylko jedną osobę która uzyskała akcję poza kolejnością i nie jest to nasz członek związku. Podejrzewam że cała dyskuja w tej sprawie jest sprowokowana przez ten przypadek. Żądasz "śmiesznych" dowodów niewinności na podstawie plotek i jeszcze od "kolegów" z innych związków, wybacz ale mówmy o rzeczach możliwych.
 
Grugy czytam uważnie...i przypominam, dyskusja nie dotyczy (wspomnianej przez Ciebie) osoby uprawnionej.
Jak będziesz w drodze do Warszawy, zapytaj kolegów w autobusie "czy przypadkiem który, poza kolejką nie załatwił sobie...wiesz?"
Nie pisz, że plotki, bo nikt z was nie zadał sobie, trudu by sprawdzić swoich.
Ja znam 3 takie nazwiska...(pewnie)będą z racji pełnionych funkcji wydziałowych w ekipie wyjazdowej.Jako przewodniczący powinieneś, sprawdzić i wiedzieć, czy prowadzisz do Ministra (jak pisałem wcześniej) monolit ludzi kryształowo czystych, bo jak będzie choć jedna czarna owca, to ...wiocha jak cholera...
To by było za proste, żebym ja podpieprzał ludzi, a ONI to co nie wiedzą, że grzeszą...pełnią funkcje społeczne chodzą na posiedzenia, zebrania i co nie mogą się uczciwie przyznać. Więcej, nie można było zadać takiego pytania??? i wydać oficjalnego oświadczenia w imieniu związków w ZA. Poszliśmy na pyskówki i bezsensowne (słowne) przepychanki, urażonych w tym miejscu ... Przepraszam...
Gruby odpowiedziałem jeszce na Twój post, bo byłeś tu od początku, (jak czytałeś wcześniej) chcę zakończyć ten temat na tym forum...
Tu nic nie wskóram.
Trzeba będzi zmienić słuchaczy...
Pozdrawiam ... i powodzenia w Ministerstwie ... Mimo wszystko, bardzo bym chciał NIE MIEĆ RACJI co do metod i efektów Waszych działań...

 
kbohdan
PffftDzięki za zrozumienie, ja też mam taką nadzieje że ta akcja przyniesie pozytywny skutek, ale niekoniecznie w sprawie dywidenty. Też rozumiem kontrowersje jakie wzbudza. Dywidenda może być tylko przygrywką do "KONSOLIDACJI CHEMI". Moie obawy bardziej tyczą się informacji spływających od "Małych Braci". Jest realne zagrożenie że "Mali Bracia" zechcą wypompować pięniądze z ZA, które uzyskało ze sprzedarzy akcji serii B, poprzez zakup Tarnowa i Kędzierzyna. Oni dostaną kasę my zadłużone zakłady bez funduszu na inwestycje (obecy jest okoł 600 mln). Ta "chucpa", która odbędzie się w Warszawie powinna być dobrym sprawdzianem dla dziełających ZZ w ZA.

Na zakończenie tej dyskusji wiem napewno że Golsztejn, Szubrawski, Krakowiak, Tkaczyk nie posiadają praw do dywidendy. Co do pozostałych działaczy nie mam stałych kontaktów. Jeżeli chodzi o kryształowch działaczy to chyba już druga lustracja w tym kraju się odbywa, nawet powstał jakiś organ pokrzywdzonych przez komunę, który miał ujawnić puławskich agentów (chyba działa od roku). Przyznam ci rację że do własnych błędów trudo przyznać i z takich czy innych powodów powinno się przynajmniej przeprość społeczność zakładową.

Kończąc dyskucje dzięki za głos krytki, nie bierz tak wszystkiego "dosię". Jeżeli prowdzimy polemikę z tobą to twój głos nie jest pomijany w naszych rozwżaniach. Nie zapominaj o nas, jeżeli są jakieś drażliwe sprawy "wal", wmiarę moich możliwości postaram się odpisywać. Narazie HEJGrin
Edytowane przez kbohdan dnia 10.12.2006 23:46
 
Marek-ZZPRC
no jak miło sie zrobiło
ja tylko powtórze to co wiem:
Nie mam nie tylko dywidendy ale nawet prawa do nieodpłatnych akcji pracowniczych.
Sad
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
A ja się uprę - podobno jest jakieś porozumienie, ludzie w maglu gadają i w emkach, nie mówiąc o panoramie lubelskiej a na Serwisie cisza... Nieładnie.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
bosman
Mam nadzieję, że to cokolwiek rozjaśnia członkom ZZ (i nie tylko)?
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
bosman
AzotoX, moim zdaniem to oświadczenie, na które czekałeś. Może czas teraz na nazwiska z Twojej strony?
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
tylko ile razy już było powtarzane
na pewno kilka ale co z tego, skoro tym razem tez nie zadowoli wszystkich
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.28 30,326,843 unikalnych wizyt