29.04.2024 09:56
Zobacz temat
 Drukuj temat
Co sie dzieje w ZAP - wolna amerykanka
Marek-ZZPRC
dzieje sie wiele i moze tu znajdziemy miejsce Zeby o tym pogadać
zapraszam do dyskusji
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
o 10 odbyło sie spotkanie zz z zarzadem
po 13 spotkamy sie raz jeszcze w celu ustalenia dalszego dzialania
wiecej informacji po spotkaniu
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
a mi sie wydaje ze ten ktoś powiedział wprost
ale to temat na inne czasy.
nasz zwiazek nie ratuje prezesa bo jego juz wlasciwie nie ma
stajemy tak jak zawsze w obronie zasad i ładu.
jesli myslicie ze jest inaczej to prosze śmiało, bez ogródek.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
Polacy to wspaniały dzielny i honorowy Naród. historia pokazała jak ppotrafimy sie jednoczyć kiedy ktoś robi nam krzywde. Podobnie przez lata było i w ZAP. Nawet "czerwoni patrioci" nie dali nam rady.
Co sie dzis dzieje?
Jak to sie mówi: WRÓG U BRAM!!!!
Co sie z anmi stanie jeżli góre wezmą interesiki ...
aż sie boję o tym myśleć.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
no to cie Radion poniosło
ale ok, masz prawo tak muslec i pisac
pytam więc tych wszystkich mądrych:
dlaczego MSP dwołuje swojego człowieka i nie zezwala na uruchomienie (jaki by nie był ale jednak) planu rozwoju firmy
pewnie za chwile ktoś mi dowali że to plan zwijania a nie rozwijania ale co mi tam
słucham
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
a jeśli chodzi o prywate to nie wprowadzil jej lewicki tylko cały zarzad powołując takich a nie innych dyrektorów, a ci zafundowali nam taki cyrk.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Fakt pozostaje faktem, nie mamy zgody WZA na bardzo pilne i ważne inwestycje... A co do wyjaśnień ZZIT i "S" maleńkie info: Inwestycja pod Nazwą Modernizacja Elektrofiltrów W EC miała pozytywną opinię RN!!!! (jeszcze za czasów Leo..) Zwalanie wszystkiego na Tkaczyka to przesada, niedługo oskarżą go gradobicia na opolszczyźnie... Mamy syf na fabryce bo kolesie spod znaku styropianu tracą swych ludzi w kadrach to się miotają... Nie ma zgody wśród zw. zaw. i stracą na tym niestety wszyscy
Edytowane przez dnia 27.07.2007 10:07
 
Marek-ZZPRC
brawo Mysiek. trafiłeś w sedno
zwrócmy uwagę od kiedy S znienawidził Lewickiego?
od odsunięcia ze stanowisk kolegów Gawrona i Bardczaka - z odwiecznego królestwa S jakim było biuro personalne i wpływ na przyjmowanie ludzi z zewnątrz
a od kiedy zzit znienawidził Lewickiego?
odkąd zaczęło sie palić za tyłkiem kilku supermagikom.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
to moze wykasuje to forum i tak jak inne związkowe strony przekaz będzieodbywał się w jadną strone.
zzprc wystwia komunikat (przekazuje swoje racje) a naród czyta i podziwia
tak wolisz?
 
www.zzprc.pulawy.pl
ja nie mam zamiaru obrzucać nikogo błotem... Polityka niestety weszła do naszej fabryki i do związków zawodowych i tego szybko sie nie wypleni SadSad Co do współwłasności fabryki zabrakło mi kilka miesięcy - więc akcji nie mam, co nie zmienia faktu Pawel że propozycja wspólnej reprezentacji była od dawna, i co??? rozmyło się na tym kto będzie kierował- jak zwykle osobiste animozje i ambicje, gdy człowiek coś robi za friko to jeszcze koledzy związkowcy błotem obrzucą bo to zazdrośniki. Aby nie być gołosłownym: nie tak dawno była uroczystość z naszymi zakładowymi jubilatami, ustalono że przemówi jedne z przewodniczących aby oszczędzić czas i słuchaczy po czym szef ZZIT przemówił jako drugi bo go nie wybrali jako tego co ma mówić.. Czy to nie jest chore???[bigeek] A kilku tygodniowe blokowanie Komisji ds nagród specjalnych wg hasła: może być jeden przedstawiciel związków pod warunkiem że będzie to nasz człowiek... Przykładów jest wielu... świadczą one o jakości kadr zarządów związków zawodowych. Gdzie etos i historia rodzi uprzedzenia. Mimo pozytywnego przykładu jakim była wspólna walka o dywidendy - nauka poszła w las a każdy rzepkę sobie skrobie. Sukces ma wielu ojców a porażka zazwyczaj jest sierotą... z zdumieniem słyszałem po negocjacjach w grudniu, kto w nich uczestniczył i czyja to zasługa. podczas tych negocjacji spotkałem się z prezesem (już byłym), przy najmniej miał wolę rozmów i wolał konkrety od demagogi. Zobaczymy co przyniesie czas, na pewno te zamieszanie spowoduje że rozmowy nt podwyżek od lipca zostaną odłożone do lamusa , a była na to duża szansa.. Przewiduję, że teraz dopiero zacznie się jazda tj bardzo brudna kampania wyborcza bo będą wybory do RN. A co niektórzy zapominają ze po kampanii trzeba siadać i rozmawiać... Zapominają co niektórzy że w negocjacjach związkowych obowiązuje zasada liberum veto tzn że każdy związek może zablokować wszystkich, więc pozostaje rozmowa i negocjacje B) Tylko z kim???[nonie]
 
Marek-ZZPRC
na ten nie odpowiem bo mi jest zbyt zręcznie
[brawo03]
 
www.zzprc.pulawy.pl
Bardzo łatwo... tylko co dalej??? Nikt nie pomyślał o załodze w tych gierkachSad Przykład z ostatnich dni, Pismo w sprawie negocjacji płacowych (czyli o podwyżki) podpisały 4 organizacje bo inżynierowe "zapomnieli" powiadomić 5 zw. zaw. - skądinąd konkurencję, a potem sie chwalą że to tylko ich i S pomysł... bez komentarza - takie gierki zbudują zaufanie??? Niestety Paweł teraz będzie kampania wyborcza do RN - zobaczysz co się będzie działo!!! [nonie] Ilość obrzucanego gówna będzie zbliżona do wyborów parlamentarnych. ZZPRC ma syndrom oblężonej twierdzy, ja się im z drugiej strony nie dziwię, tyle lat walczyli sami więc stare nawyki zostają. Efekt tych waśni to brak skutecznej ochrony dla pracowników- bo dla koleżków takich jak krecik to się siły znajdzie a reszta niech spada...
Edytowane przez dnia 06.08.2007 07:54
 
Marek-ZZPRC
Dlaczego kol Pawle oczekujesz odemnie odpowiedzi skro twoje zarzuty są nie do mnie. nie bede tłumaczył się za moich kolegów.
Twoje uwagi im przekaże.
A cytowany przez ciebie powyzej fragment mojej wypowiedzi wymaga odrobinę dobrej woli aby zrozumieć o co chodzi. na pewno nie unikam odpowiedzi i dyskusji.
Edytowane przez Marek-ZZPRC dnia 11.08.2007 10:28
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
Proszę nie pisać postów bezpośrednio po sobie tylko edytować, jeśli chce się coś dodać. Dziękuję.
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.18 30,345,237 unikalnych wizyt