16.04.2024 11:21
Zobacz temat
 Drukuj temat
HYDE PARK - tu gadamy o wszystkim
Marek-ZZPRC
Zapraszam na Speakers Corner
"Speakers' Corner is an area where public speaking is allowed, and is located in the north-east corner of Hyde Park in London, England"[smilewinkgrin]
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
bardzo dobrze Pani traiła
nawet 2 razy jak widzeSmile
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
ale rozmowe straciła na impecie. czyżby zainteresowanie spadło
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
nikogo nie wyrzucałem
tu jest lepsze miajsce do dłużaszej dyskusji
można sie obszerniej wypowiadać na wszystkie tematy
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
niech tak bedzie[brawo03]
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
Hmm... nie chcę się czepiać, ale szoutboksa trochę ciężko się czyta już w tej chwili. To może jednak już się tutaj przenieście?[yes]
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
a mowiłem ze gajowy nas wygoni z lasu[smilewinkgrin]
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
Droga Blondie, ja nie mam nic przeciwko konstruktywnym dyskusjom, ale faktem jest, że jeden wątek już dłuższy czas się ciągnął. Dlatego zaproponowałem, żeby przenieść się na forum - lepiej się zbiera myśli mając więcej przed oczkami.Smile Szybkie wrzutki są w porządku, tylko dyskusja już się zaczęła rozdrabniać i ktoś, kto nie uczestniczył od początku może sobie wyrobić niepełną opinię o sprawie. Pozdrawiam i rozmawiajcie jak najwięcej. WinkGrin
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
dziadek
heh, faktycznie można zgubić wątek...[yes]
 
Marek-ZZPRC
może pora go odnaleźć.
o czym to mowiliśmy????
wracać mi tu wsztscy bo nudno[mad]
 
www.zzprc.pulawy.pl
bosman
I nie dżezzi[sleep]
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
bosman
Blondie nie pytaj mnie, to nie ja założyłem ten temat[nonie]
Ale jak widzisz gadamy - na razie o Hyde Parku[grin]
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
ja założyłem i kiedy zechce to sobie stane i powiem światu co myśle
i wam też to polecam
oczyszcza
[jupi]
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
Zastanawia mnie, że niektórzy użytkownicy tak się kryją. Przecież na głównej jest wyraźnie napisane, że zapraszają wszystkich, więc po co się ukrywać i podawać za kogoś innego? Czy po to, żeby siać zamieszanie?[nonie]
 
dziadek
obserwując to forum nie zauważyłem tutaj jakichś oznak dyskryminacji czy zamykania ust tym, którzy nie należą do zzprc. a widzę, że są użytkownicy ( ściśle jeden), którzy przedstawiają się jako zmianowi a pracują na dniówki. po co?
 
Marek-ZZPRC
ludzie mają pełno kompleksów i fobii. kobiety teżSmile
ale bądźmy wolni od nienawiści i pozostańmy przy swoim.
tylko ludzie którzy mają coś do ukrycia, boją sie albo wstydzą samych siebie muszą ukrywać się za pseudonimem.
kiedyś w mrocznych czasach ludzie byli zmuszani do takich zachowań dla zapewnienia bezpieczeństwa sobie i swoim rodzinom.
a czego boją sie dziś?[uhoh]
oto jest pytanie.
 
www.zzprc.pulawy.pl
dziadek
MrMargol - praktycznie wszyscy skrywamy się tutaj za pseudonimamiWink
 
Marek-ZZPRC
powiedz radion co chciałes osiągnąć prezentując tą wnikliwą analize mojej wypowiedzi
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
wrogość jaka bije z z niktórych wypowiedzi jest wręcz patologiczna.
wiem że mozna mić pretensje do całego świata i ludzi. nie bede tłumaczył postawy kol Wiejaka ale powiem tylko że nie ma facet lekko. a tego rodzaju przycinki na jakie pozwolił sobie kol Rodion są aż niesmaczne. powiedz wszystkim jaki jest twój poglad na świat i jakimi działaniami ten świat zmieniasz. jestem pewien że skuteczność masz 100% i życie układasz jak klocki lego. uprzedzając kolejny tekst dodam ze nie mam nic do ciebie ani twojej postawy. masz prawo krytykować i oceniać ale może przy okazji podpowiesz co i jak robić. ktoś już kiedyś krzyczał: "Balcerowisz musi odejść".
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
nie wolno oddawać nikomu identyfikatora dawniej zwanego przepustką. mowi o tym wyrażnie wewnętrzne zarządzenie.
powiedz gdzie to ma miejsce i o którego majstra chodzi a problem zniknie. obiecuje.
domyślam sie ze to gdzieś w okolicach saletry. Wink
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.34 30,302,699 unikalnych wizyt