25.04.2024 03:53
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jaka podwyżka?
dziadek
i tutaj Twoja teoria nie ma pokrycia, ponieważ szlachetni przewodniczący pozostałych związków powinni walnąć się jak Rejtan i zagrzmieć, że oni nie mogą się zgodzić na takie oszustwo i przyjąć kaskę. a co oni zrobili? cichutko przyjęli te 10%, do niczego się nie przyznali i w dalszym ciągu nie mają odwagi się przyznać. i jeszcze raz powtórzę: jeśli już, to nie 5%, a 2%. śmiem jednocześnie twierdzić, że bardzo wygodnie było im robić "wszystko", aby było te 5%, ale bardzo niewygodnie im było zrobić cokolwiek, aby było więcej dla załogi. całej załogi. moje pytanie: od kiedy przewodniczący zz w ZA dostali podwyżki? B)
 
Slawomir Wrega
Sądzę, że kol. Kapro miał na myśli rekompensatę, a nie podwyżkę.
 
Slawomir Wrega
Kol. Pirat ja swój osąd oparłem na matematyce. Jeżeli nawet Kol. Kapro dostał podwyżki 5% i jeżeli jego stawka wynosiła nawet 4000 zł to daje to 200 zł miesięcznie. Za takie pieniądze nie sposób zrobić opisanych zakupów. Natomiast za 1700 zł rekompensaty jak najbardziej.
 
Marek-ZZPRC
nie ma.
i jest mało prawdopodobne ze kiedykolwiek ktoś ją zrobi. od pewnego czasu kadry nie chcą dzielić się z nami informacjami
może inne zz mają lepszy dostęp do informacji
zapytaj ich przedstawicieli rezydujących na tej stronie.
 
www.zzprc.pulawy.pl
heh wszyscy sie klóca wypisuja grunt to sie nie nastawiać na nie wiadomo co ja sie dowiedziałem ze dostalem zacne 2,3 % i normalnie ide szalec hehe szkoda gadac zal i tyle....Sad
 
Marek-ZZPRC
http://zzprc.pula...admore=630
piszcie wasze opinie nt negocjacji i sporu zbiorowego.
Edytowane przez bosman dnia 28.09.2011 13:25
 
www.zzprc.pulawy.pl
Marek-ZZPRC
tu jest miejsce na dyskusję o podwyżkach.
nie na shoutbox'ie.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.29 30,328,616 unikalnych wizyt