29.04.2024 18:13
Zobacz temat
 Drukuj temat
Administracja jak balon!!!!!
Witam. Czy ktoś mi wytłumaczy do czego jest potrzebna ta armia ludzi w administracji, którą my zmianowe robole musimy utrzymywać? Dlaczego brakuje ludzi na produkcji, a przyjmowani są kolejni "specjaliści"? Czy nasi związkowcy to widzą? Zapraszam do rozmowy i pozdrawiam zarząd "naszego" związku.
 
bosman
Forum Nasze Forum jest przeznaczone na propozycje co do zawartości Forum. Topik przenoszę do forum Nasze Zakłady
ISTE TERRARUM MIHI PRAETER OMNES ANGULUS RIDET
 
http://mojepulawy.eu
Marek-ZZPRC
nasi zwiazkowcy to widza ale niewiele moga zrobic.
staramy sie motywowac zarzad do uzupelniania obsady na produkcji i powoli uzupelniaja. a tzw administracja bedzie rosla zawsze jesli dyrektorzy i kierownicy beda czuli potrzebe posiadania "dworu". moze kiedys ekonomia wezmie jednak góre.
moze pepe masz jakis pomysł ?
 
www.zzprc.pulawy.pl
Związkowcy to widzą i wiedzieli, bo to jest pokłosie restrukturyzacji p. byłego prezesa, która tak popierali. Mam wrażenie,że wtedy nawet nie próbowali zrozumieć z czym wiążą sie te zmiany, po prostu w ciemno popierali, a teraz płaczą. Poza tym mają swego pana Wiejaka i mieli p. Tkaczyka, który tak bardzo popierał prezesa, że aż zrezygnował z rady, a przecież to załoga dała mu mandat, ta administracji po części też. Dalej o nią zabiega patrz koalicja i rekomendacja dla p. Kozaka. MrMargol albo jesteś obłudnym hipokrytą, albo cwaniaczkiem, albo niezorientowanym facetem, który zawsze mówi pod swoja publikę.
 
Marek-ZZPRC
atom powiedz nam kim ty jestes.
dla mnie frustratem który ma żal do świata o COś.
o co?
pochwal sie
 
www.zzprc.pulawy.pl
Typowa odzywka MrMargola, gdy brak argumentów. Nazwiska nie podam. chcę jeszcze popracować. Do frustracji mi jeszcze daleko, ale źle reaguje na kłamstwo, obłudę i hipokryzję. MrMargol, przecież napisałem prawdę, tego się nie wyprzesz. Życzę zdrowia i pogody ducha, może się przyda. I nie obrażaj wszystkich na forum, bo niedługo nie będziesz miał z kim dyskutować. Jeszcze jedno, ile nowych osób przyjęto do administracji, bo o ile wiem stan zatrudnienia załogi nie zwiększył się, albo niewiele.
 
dziadek
ja proponuję albo uruchomić co najmniej drugą zmianę w spedycji na bramie pięć, albo zacząć płacić pracownikom WBO za wykonywanie przez nich zadań pracowników spedycji. przypominam, że oni mają stanowiska specjalistów i starszych specjalistów, czyli o kilka grup wyżej. wniosek z tego taki, że rozbudowuje się administrację, ale nie po to, żeby obsługiwała klientów.
Edytowane przez dziadek dnia 09.09.2007 19:36
 
Moim zdaniem trzeba zacząć zadawać pytania zarządowi na ten temat na oficjalnych spotkaniach i publikować odpowiedzi przez radiowęzeł!!! Przyznasz MrMargol że tego brakuje. I dlatego wydaje się mi że związek tego nie widzi lub to akceptuje.
 
Jest to niestety teoria robaczków Taylora... Urzędnik produkuje przede wszystkim kolejnego urzędnika...B)
 
Widzę że ze strony kolegów "związkowców" cisza- więc problem nie istnieje!! A może po prostu nie chcą ruszać swoich?
 
dziadek
powyjeżdżali, a ci co zostali to są strasznie zajęci...[no][upset]
 
Problem jest i będzie skutecznie blokowany przez niektóre ZZ
 
Czyżby nam zwykłym robolom pozostało siedzieć cicho i cieszyć się że możemy płacić składki? Koledzy "związkowcy" jak to jest?
 
dziadek
pepe jak chcesz to siedź cicho. ja będę mówił o tym co boli tych, z którymi rozmawiam. a powinieneś mówić głośno...[uhoh]
 
Nie będę milczał! Denerwuje mnie tylko postawa "naszych związkowców", którzy nie zniżają się do rozmowy na forum. Pewnie zostali stworzeni do wyższych celów.
 
Widzę że nikogo nie interesuje temat. Trochę jestem zdziwiony, wydawało mi się że uczestnicy forum widzą problemy zmianowych. No cóż zabiera się ze zmian ślusarzy dyżurnych, tylko czekać aż to samo spotka elektryków. Wszystko w imię oszczędności! Tylko dlaczego oszczędności szuka się na dole a nie widzi się biurowców pękających w szwach!
 
Braki w administracji? Wybacz ale trudno mi w to uwierzyć. Może czegoś nie rozumiem. Skoro w ramach oszczędności rozszerza się zakres obowiązków pracownikom "na dole", to dlaczego nie można w biurach? Być może nie jestem w temacie ale piszę o tym co widzę. Ludzi związanych bezpośrednio z produkcją lub utrzymaniem ruchu jest coraz mniej, a w biurach jakoś tego trendu nie widać. Namnożyło nam się kierowników, zastępców, st specjalistów itp i tam nie szuka się oszczędności!
 
Koledzy związkowcy dokłada się obowiązków ślusarzom dyżurnym i nie widzą Oni z tego tytułu złotówki! Co Wy na to?
 
Marek-ZZPRC
racja. tylko dlaczego mamy być znowu głupi po szkodzie.
zapewniam cie ze nasi top management doskonale znają sprawę ale maja to w *kwiatek*. ważniejsze są śliczne asystentki i specjalistki barystki które pięknie pozdrawiam.
przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale już mnie ta głupota wpienia.
 
www.zzprc.pulawy.pl
a powiedzcie czy to prawda że jakis czas temu jeden z wysokich kierowników został przyłapany na figlach z sekretarką w pracy
i polecial ze stanowiska
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.18 30,348,398 unikalnych wizyt