29.03.2024 11:40
Zobacz temat
 Drukuj temat
Medical
Zapraszam wszystkich do dyskusji, co poprawić aby wreszcie było normalniej???
 
Założyłem ten temat aby wymienić sie uwagami nt. funkcjonowania (coraz gorszego) tej naszej spółki... Zapraszam do dyskusji
 
Marek-ZZPRC
za chwile rozpocznie sie spotkanie pracowników Medicala ze związkami zawodowymi.
 
www.zzprc.pulawy.pl
No cóż. Moim zdaniem Medical wygląda jak pelikan co dał se w dziób więcej niż może łyknąć. Zapisywani są wszyscy chętni i zrobiło się w przychodni zakładowej jak w pozostałych w mieście. Jest to dla mnie zrozumiałe że spółka chce się rozwijać, ale trzeba znalezć sposób na poprawę sytuacji.
 
Niepokoi mnie ta cisza. Co słychać MrMargol?
 
Pozostaje nam założenie przychodni zakładowej!
 
Zgadzam się ręce opadają! Ale mamy weekend i na jakieś wieści musimy poczekać do poniedziałku. Może dowiemy się o czym rozmawiano w czwartek.
 
Na razie sprawy mają iść w dobrym kierunku, ale poza propozycją rozwiązania problemu z panią byłą prezes nic nie idzie w tym kierunku co potrzeba...
 
Czyli póki co nic nie wiadomo.
 
Ciągle masakra... Ciekawe ile jeszcze starczy nam cierpliwości...
 
Marek-ZZPRC
a co zrobimy jak nie staryczy nam cierpliwości. zobacz misiek co sie dzieje w całej polskiej służbie zdrowia.
 
www.zzprc.pulawy.pl
najlepsze wyjście i tak w zasadzie korzystam z prywatnych wizyt... Margold wiesz dobrze że medical ma większą kasę niż zwykłe ZOZ-y.
 
Marek-ZZPRC
prepraszam ale przegapiłem to pytanie?
ZPRC nie ma swojego przedstawiciela w RN Medicala.
przedstawicielem udziałowców zz jest obecnie Jerzy Wawer z ZZ Pracowników ZAP.
 
www.zzprc.pulawy.pl
No i co dalej z medicalem?? konkurs na nowego prezesa i znowu czas zmarnowany...
 
Marek-ZZPRC
zgłoś sie misiek na prezesa i dokonaj cudów.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Jak pokazała historia funkcja prezesa jest tak samo niebezpieczna jak prezesa ZAP... Ciekawym jak długo się utrzyma następny bo ponoć już są chetni do odstrzelenia.
 
Marek-ZZPRC
możesz coś więcej powiedzieć na ten temat?
 
www.zzprc.pulawy.pl
popytaj sąsiadów
 
Slawomir Wrega
ZAP zmieniło swojego przedstawiciela w radzie nadzorczej Medicala. Odwołany został Jacek Janiszek, w jego miejsce powołano działacza ,,S" Piotra Gawrona.
 
Marek-ZZPRC
cytując klasyka "wraca nowe" czyli słuszną linię ma nasza władza.
odgrzewa przeróżnych mocno trącających myszka.
 
www.zzprc.pulawy.pl
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.17 30,243,639 unikalnych wizyt